Hledá se spolutvůrce…

📰Redaktor

Máš zpracované své vlastní materiály, které se týkají saxofonu a nebo jeho výuky? Psal jsi diplomovou práci a myslíš, že je škoda, aby zůstala jen někde v archivu školy? Jsi zkušený kantor a dokážeš své zkušenosti shrnout do textové nebo audiovizuální podoby, abys nemusel stále opakovat ty stejné postupy a vysvětlovat ty stejné dotazy? Nyní máš možnost se o svou práci podělit s ostatními!

🎼Notátor

Píšeš nebo přepisuješ noty na počítači, upravuješ skladby pro saxofon?

🎹Tvůrce hudebních podkladů

Noty jsou jedna věc, ale hudební podklad k nim výrazně přispěje. Někdy je složité popisovat zvuk nebo hudbu slovy a proto může být zvuková nahrávka neocenitelná pomoc. Také hudební doprovod ke skladbám nebo k cvičením jsou skvělé. Hraješ na saxofon a pořizuješ si záznamy? Máš kvalitní mikrofon? Nebo doprovázíš a jsi schopen to i nahrát? Máš moderní keyboard, či workstation s kvalitními doprovody? Nebo máš dokonce domácí studio?!

🔁Překladatel

V anglickém nebo francouzském jazyce je spousta zajímavé saxofonové literatury, ale jazyk je stále bariéra. Pomoz nám ji rozbourat.

✍Grafik

Uměl bys vylepšit grafickou stránku tohoto webu?

🎞Video tvůrce / Animátor

Vytváříš (animovaná) videa? Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíc slov a jedno video za tisíc obrázků. Takže něco vysvětlit pomocí videa je mnohem snazší.

🛠Webový vývojář / Administrátor

Umíš pracovat s WordPressem nebo dokonce programovat? Dokázal bys zajistit a případně posunout technickou stránku SAXOŠKOLY?

✔Editor / Korektor

Čeština a saxofon jsou tvou velkou vášní? Pozvedneš slohově a gramaticky kvalitativní úroveň stránek?

💶Finanční podpora / Obchodní spolupráce

Jsi ochotný přispět finančním darem k dalšímu rozvoji webu nebo poděkovat za obsah? To můžeš udělat zde. Věříš, že mají stránky potenciál a chtěl bys zde inzerovat?

☝SAXOŠKOLA není zdrojem příjmů, naopak ji dotuji ze svých soukromých zdrojů a volného času. Proto je spolupráce bez nároku na honorář. Nevylučuji však, že by se to v budoucnu nemohlo změnit. Věřím ale, že podobných nadšenců jako já se najde více a společně bychom mohli vytvořit nejlepší a největší zdroj saxofonové problematiky v Česku.

Chtěl bys pomoct, ale nevíš jak? Nevadí, napiš mi a společně něco najdeme. I malá pomoc je pomoc! Nebo tě v některých věcech můžu zaškolit.

Kontaktuj mě!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *